SNUS NEDİR?

SNUS NEDİR?

 

İsveç Snus, 100 yılı aşkın süredir piyasada bulunan geleneksel bir İsveç tütün ürünüdür. Dumansız yapısı, sağduyulu kullanımı, lezzetli içerikleri ve verimli nikotin salınımı dünyanın her yerinden insanlara hitap ediyor ve tüm Dünya’da sigara içenlerin sayısını yıllardır düşük tutuyor. Aromalar klasik tütünden tatlı kavun, taze nane ve turunçgillere kadar çeşitlilik gösterir ve buna eşit derecede geniş bir nikotin gücü yelpazesi eşlik eder. Bu ürünü keşfedenler sigara içmeden tütünün tadını çıkarmanın mükemmel yolunu buldular.

 

 

Artık sigara yok İsveçliler, sigarayı bırakmanın bir yolu olarak snus’u kullanmaya ve teşvik etmeye başladılar ve bunu başardılar. Diğer Avrupa ülkeleri ve Avrupa dışındaki ülkeler hızla aynı eğilimi izledi.

 

Daha temiz tütün kullanımı Avrupalılar, İsveç tütüne geçerek, tütün kullanımına sigara içmenin zararlı yan etkileri olmadan devam edebilirler. Fikrin ABD, Rusya ve Çin gibi ülkelere yayılmasıyla birlikte internetin her yerinde ve yerel gazetelerde manşetlere çıkmaya başladı. Snus asla sağlıklı olarak tanımlanamasa da, yine de sigaradan daha sağlıklıdır ve bu nedenle daha temiz bir seçenek arayan birçok insanı cezbeder.

 

Sağduyulu alternatif Sigara içiyorsanız; İster pipo, ister sigara veya puro olsun, karşılaşacağınız en büyük sorunlardan biri sigara içecek bir yer bulmaktır. Bu, hepimiz için eşit derecede büyük bir sorundur – tütün içermeyen nikotin ürünü, yine de toplu taşıma araçlarında veya ofiste oldukça heyecan uyandıracak. Halka açık alanlardaki tüm bu kısıtlamalar sigara içmeyi veya elektronik sigara içmeyi çok zorlaştırmıştır. Bunlar pratik olarak üst dudağınızın altında görünmez ve kullanımı kimse tarafından fark edilmeden geçecektir.

 

Çok çeşitli tatlar ve güçlü yönler  Her nikotin poşeti benzersizdir ve tadı, nikotin gücü ve biçimi söz konusu olduğunda kendi tercihinize göre seçim yapabilirsiniz. Beyaz nikotin sayesinde dişleriniz beyaz kalacaktır.

 

Bir yanıt yazın

Size nasıl yardımcı olabiliriz?